...

Aktualności

Relacja kolej.net w Raporcie Kolejowym

Minęły już prawie dwa miesiące od zakończenia pierwszej edycji spotkań networkingowych. W najnowszym wydaniu Raportu Kolejowego pojawiła się obszerna relacja z wydarzenia. Oprócz szczegółowego podsumowania możecie znaleźć tam również wypowiedzi gości, którzy wzięli udział w spotkaniu. Zapraszamy do lektury na stronach 36 i 37!

II edycja kolej.net : 22-23 stycznia 2025 r.

9 lutego 2024 r. odbyło się spotkanie pomiędzy p. Karoliną Kołakowską — Dyrektorem BCTW a Dyrektorem Generalnym Polskiej Izby Kolei — Adamem Musiałem i Menadżerem Projektu — Zbigniewem Wiśniewskim. Spotkanie zaowocowało ustaleniem nowej daty, wyznaczeniem większej przestrzeni dla wystawców oraz udostępnieniem sal przeznaczonych na wystąpienia zaproszonych gości.

Kolej.net – networking nad Brdą.

Setki gości i osiemdziesiąt firm z branży transportu szynowego – za nami pierwsza edycja spotkań networkingowych KOLEJ.NET. Nowe wydarzenie na mapie branży kolejowej odbyło się 10 stycznia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. To pierwsze w Polsce tak duże spotkanie przedsiębiorców, na co dzień pracujących w sektorze transportu szynowego. Do Bydgoszczy zjechali eksperci z zakresu produkcji urządzeń dla kolei, komponentów i dostawcy usług, specjaliści od bezpieczeństwa, IT oraz finansów.
PEŁNA RELACJA Z WYDARZENIA - www.izbakolei.pl

10.01.2024r.

Informacja o kolej.net poszła w świat! O wydarzeniu organizowanym przez Polską Izbę Kolei piszą:

Express Bydgoski (https://tiny.pl/cvl6k) oraz Metropolia Bydgoszcz (https://tiny.pl/cvl6s)

10.01.2024r.

Kolej.net cieszy się dużym zainteresowaniem - nie tylko przedsiębiorców z branży kolejowej, ale także mediów. Są z nami dziś dziennikarze "Raportu Kolejowego", "Raportu Tramwajowego" oraz mediów lokalnych: Expressu Bydgoskiego, Gazety Pomorskiej i Metropolii Bydgoszcz.

10.01.2024r.

Ruszyliśmy! Pierwsza edycja spotkań kolej.net rozpoczęta. Punktualnie o godz. 10.00 przecięliśmy czerwoną wstęgę, zapraszając Gości na wydarzenie. Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania - a odwiedzających wciąż przybywa!

09.01.2024r.

Odliczamy godziny do kolej.net! Wydarzenie rozpocznie się w środę 10 stycznia. Rejestracja gości startuje o godz. 8.00.

Inicjatywa Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei spotkała się z dużym odzewem środowiska. Udział w niej zadeklarowało prawie 80 firm i prawie 250 zarejestrowanych gości!

Uroczyste rozpoczęcie kolej.net i symboliczne przecięcie wstęgi – godz. 10.00.

Wszystkie kolejowe branże w jednym miejscu

08.01.2024r.

W wydarzeniu udział bierze 78 firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei oraz ponad 200 odwiedzających. W poniedziałek 8 stycznia swoją obecność potwierdziło dziesięciu przedstawicieli PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. z ZLK w Bydgoszczy oraz 5 przedstawicieli Kujawsko-Pomorskiego Zakładu POLREGIO S.A.

08.01.2024r.

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w I edycji spotkań kolej.net. Do zobaczenia 10 stycznia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym!

05.01.2024r.

Nie przesłałeś jeszcze karty zgłoszenia do udziału w kolej.net? Nic straconego! Piątek - 5 stycznia - to ostatni dzień, w którym możesz to zrobić!

Wejdź na stronę www.kolejnet.pl i pobierz Kartę Zgłoszenia. Wypełnij ją i prześlij na adres z.wisniewski@izbakolei.pl lub sekretariat@izbakolei.pl.

Udział w wydarzeniu weźmie prawie 80 wystawców i ponad 200 odwiedzających!

21.12.2023r.

kolej.net - nasza nowa inicjatywa wzbudziła spore zainteresowanie środowiska. 10 stycznia 2024 w komfortowej przestrzeni wystawienniczej BCTW pojawią się producenci i usługodawcy. To idealna przestrzeń do nawiązania kooperacji wewnątrz firm zrzeszonych na rzecz wspólnych projektów kolejowych. Jednodniowy networking i pielęgnowanie relacji zawodowych w tym dniu to nasza propozycja dla firm zrzeszonych w Izbie Kolei. Zarejestrowaliśmy blisko 200 osób z 70 firm. Przypominamy – zgłoszenia wystawców oraz zwiedzających przyjmujemy do piątku 5 stycznia 2024r.

Bydgoszcz

ul. Gdańska 187

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawienniecze

Organizator

POLSKA IZBA KOLEI
ul. J.K. Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na rzecz Kolei 2023

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.